Futboll Sport

UZUNI I PANDALSHËM NË KROACI/ Sulmuesi kuqezi shënon sërish për Lokomotivën

Myrto Uzuni ka krijuar raporte shumë të mira me golin dhe ambientimi i tij te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit nuk ka qenë aspak i vështirë. Sulmuesi kuqezi po kalon një moment shumë të mirë dhe ka gjetur sërish rrugën e rrjetës në kampionatin kroat.

Në takimin mes Zadarit dhe Lokomotivës së Moskës, Uzuni ka shënuar golin e barazimit për skuadrën e tij, pasi që në minutën e dytë e shihnin veten në disavantazh.

Ky është goli i dytë për 23-vjeçarin me fanellën e Lokomotivës së Moskës dhe ëshë një sinjal i qartë që beratasi po kalon një moment fantastik në karrierë.

Related posts

Espanyol-Atletico, miqtë kanë fituar 3 nga 4 të fundit kundër katalanasve

Delo.autor

EUROPA LEAGUE/ Torpedo-Kukësi, shënohet edhe goli i dytë (VIDEO)

Isa.Autor

CHAMPIONS/ Ekipi i Guardiolës bën detyrën kundër Olympiacos, Porto kalon me lehtësi Marseille

Delo.autor

Leave a Comment