Futboll Ndeshjet Live Sport

ÇFARË SPEKTAKLI/ Tottenham “trullos” Chelsean dhe kalon në avantazh (VIDEO)

Tottenham ka kaluar në epërsi ndaj Chelseat, në një ndeshje të Premierligës, që po zhvillohet momentalisht në Londër.

Dele Alli realizoi për 1-0 në minutën e tetë, pas një super harkimi nga Christian Eriksen.

Related posts

E PAZAKONTË NË KOSOVË/ Feronikeli nuk ka mbathje për sfidën ndaj “Kuqezinjve” (FOTO)

Delo.autor

PAS 5 VITESH NGA TRANSFERIMI/ Legjenda e madhe e Barcelonës kthehet te klubi “katalanas”, ja arsyja befasuese

Delo.autor

ISHTE I INFEKTUAR ME KORONAVIRUS/ Ndërron jetë në moshën 36-vjeçare ish-futbollisti shqiptar… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment