Futboll Seria A Sport

DYBALA E ZBULON/ E dhimbshme të luaj kundër Higuainit, por kemi vendos bast…

Ditën e diel në “San Siro” do të luhet super ndeshja ndërmjet Milanit dhe Juventusit e vlefshme për javën e 12-të në Serie A.

Për Higuainin do të jetë një përballje speciale pasi do të përballet me ish-skuadrën e tij.

Në një intervistë për mediat italiane, Dybala e pranoi se do të jetë e vështirë përballja me ish-shokun e skuadrës por zbuloi se ka vendosur një bast.

Çfarë i thatë njëri-tjetrit teksa folët? Keni vendosur ndonjë bast?

“Folëm në përgjithësi, bëmë disa batuta, së bashku me Duglas Costën, pasi të tre kishim lidhur një miqësi të fortë. Sigurisht që kemi vënë edhe një bast mes nesh, por përgjigjen do ta marrim të dielën”, tha ai..

Related posts

Liverpool ofron 70 milionë euro për portierin më të mirë në Spanjë

Sadik.Autor

Kevin Trapp beson se puna me Buffon te PSG do të ishte diçka e veçantë

Sadik.Autor

“TI JE MERCEDES, POR UN JAM AMG”/ Sfida ndaj “Shkodranëve”, plasin batutat tek Tirana (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment