Futboll Shqipëri Sport

E FRIKSHME/ Mbrëmja e Champions, shikoni foton “horror” të Lorik Canës

Sonte rikthehet vëmendja tek futbolli europian, me sfidat e mëdha që nuk mungojnë në Ligën e Kampionëve. Në rolin e opinionistit në Tring është edhe ish-kapiteni legjendar i Kombëtares, Lorik Cana, i cili është bashkuar edhe me atmosferën e “Halloween”, që ishte vetëm pak ditë më parë.

Cana ka postuar një foto në Instagram, teksa edhe vetë shkruan “Ghost mode”, si një fantazmë, me fytyrën të gjithë të mbuluar, e ku duken vetëm sytë.

cana

canaaa

 

Related posts

NGA VINICIUS JUNIOR TEK LUKA JOVIC/ “Këmbët e freskëta” të Zidane për sprintin final drejt titullit të La Ligas

Delo.autor

HUMBJA E PSG-SË NDAJ LILLE/ Kapiteni Marquinhos: Duhet ta marrim në dorë situatën, mjaft me justifikime

Delo.autor

BOTËRORI 2022/ Suedia mposht me përmbysje Spanjën dhe merr kreun e Grupit B

Delo.autor

Leave a Comment