Futboll Sport

E PABESUESHME/ Shqiptari shënon si Ronaldinho. Ky gol që është nga më të bukurit e historisë (VIDEO)

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, shënoi sot një gol që pritet të futet ndër më të bukurit,.

Shqiptari i Herenvenit goditi direkt në portën topin nga një pozicion diagonal, teksa sfera përfundoi direkt në rrjetë, duke shtangur portierin kundërshtar.

Shiheni golin e Zenelit, i cili pritet të jetë nga më të bukurit, teksa është i ngjashëm me atë të Ronaldinhos në Botërorin e vitit 2002 që shënoi kundër David Seaman.

Related posts

LIVE/ Serie A: Mbyllet ndeshja Torino-Juventus. Rezultati 0-1

Delo.autor

AJAX-LIVERPOOL/ Klopp i beson treshes Mane, Firmino dhe Salah (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

STADIUMI I KUKËSIT FILLON TË “VISHET”/ Presidenti Gjici tregon ndryshimet e fundit në impiant

Delo.autor

Leave a Comment