Futboll Premier League Sport

E PAPRITUR/ Largohet De Gea? Man United firmos me SUPER portierin e ri

Manchester United ka arritur të firmosë me portierin e ri. Bëhet fjalë për 20 vjeçarin Paul Woolston. Lajmi është konfirmuar nga ‘Sun’.

Sigurisht që vendi i parë në formacion i takon spanjollit De Gea, por interesant është fakti që ende nuk ka asnjë lajm konkret nëse në lidhje me këtë situatë është arritur ndonjë marrëveshje për rinovimin e kontratës.

Mbetet për t’u parë në vazhdim si do të përfundojë kjo çështje.

Related posts

TRONDITET JUVENTUSI/ Klubi francez “peshkon” SUPER sulmuesin e BARDHEZINJËVE

Isa.Autor

PSG e kërkon me ngulm/ Rakitic merr vendimin PËRFUNDIMTAR për të ardhmen

Isa.Autor

Babai i Neymarit u jep fund spekulimeve: E tashmja dhe e ardhmja e birit tim i takojnë PSG-së

Q.Autor

Leave a Comment