Futboll Sport Të tjera

FITOI MEDALJEN E ARGJENDË/ Sportistja SHQIPTARE synon vendin e parë për bodybuilding

Sportistja shqiptare, Gentiana Beqa është shpallur nënkampione e botës për Bodybuilding, që është zhvilluar në Beijing të Kinës, nga datat 16 deri në 18 nëntor, duke fituar kështu edhe medaljen e argjendë.

Synimi i radhës për sportisten është fitimi i medaljes së artë dhe shpallja kampione në Botërorin që do të zhvillohet në majin e vitit të ardhshëm.

Related posts

LIVE/ Liga e Kampionëve: Zhbllokohet super sfida në Milano, Interin e ndëshkon Malkolm (VIDEO)

Isa.Autor

FORMULA 1/ Surpriza, Ferrari nis bisedimet me pilotin gjerman…

Delo.autor

Gjermania zbulon gjysmën e formacionit ndaj Spanjës

Sadik.Autor

Leave a Comment