Futboll Sport

I VENË ZJARRIN STADIUMIT/ Tifozët e Karlsruhes mahnisin Gjermaninë (VIDEO)

Related posts

“NA ÇAVE TR*PIN, NUK DËGJON KURRË”/ Ja shkaqet e sherrit tek Partizani mes Lerdas dhe ndihmësit të tij

Delo.autor

KA DITËLINDJEN/ Ja urimi që merr Marchisio nga Juventus dhe UEFA (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

FITORE SPEKTAKOLARE/ Kampionët e Anglisë mposhtin Leicester, Jota shkruan historinë

Delo.autor

Leave a Comment