Rajon

INCIDENT I RËNDË NË ITALI/ Një avion i vogël bie në Venecia

ITALI

Një avion i vogël, është përplasur në tokë në zonën e Caorle, Venecia, Italia, duke shkaktuar vdekjen e të dy personave në bord.

Në vendngjarja kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe të ndihmës së shpejtë. Mjeti ishte një Sia Marchetti Sf 260.

 Një nga 2 viktimat, sipas informacioneve të para, ishte një instruktor fluturimi.

Akoma nuk dihet ende dinamika e ngjarjes.

Related posts

MARRËVESHJA E PRESPËS/Zv. sekretari amerikan i shtetit vizitë në Maqedoni. Diskutojnë për…

Isa.Autor

TRAGJEDI NË KUMANOVE/ 3 të vdekur dhe 6 të plagosur nga shpërthimi i bombolës së gazit

Delo.autor

BESNIK HASI GATI TË KTHEHET NË EUROPË PËR TË MARRË DREJTIMIN E KLUBIT TË MADH/ Do ketë nën urdhrat e tij edhe një shqiptar

Delo.autor

Leave a Comment