Futboll Seria A Sport

KËRCEN SI FËMIJË/ MARADONA nuk ndryshon kurrë, shikoni festën “e çmendur” në…(VIDEO)

Diego Armando Maradona vijon të çudisë të gjithë fansat e futbollit me veprimet e tij të bujshme. Legjenda e Argjentinës ka festuar si “i çmendur” fitoren e ekipit të tij Dorados de Sinaloa. Maradona e ka shijuar fitoren në dhomat e zhiveshjes pasi është i pezulluar teksa e ndoqi ndeshjen vetëm nga tribuna.

Nderkohe ëndrra për t’u ngjitur në kategorinë më të lartë në Meksikë vijon ende dhe meritën kryesore e ka pikërisht “Don Diego”. Ndërkohë më poshtë ndiqni festën e Maradonës.

Related posts

PAS POLEMIKAVE PËR ZËVENDËSIMIN ME DYBALAN/ CR7 takohet me trajnerin Sarri dhe ekipin në…

Delo.autor

Futbollisti shqiptar në mesin e mbrojtësve më të mirë në Premier League

Sadik.Autor

E BUJSHME NË ITALI/ Bisedimet kanë nisur për akordin, Andrea Pirlo drejt stolit të…

Delo.autor

Leave a Comment