Futboll Seria A Sport

NUK KA MË DILEMA/ IBRA shumë pranë MILANIT, vendos UEFA fatin e kuqezinjve

Zlatan Ibrahimoviç është shumë pranë kalimit të Milanit. Vija e fundit që e pengon suedezin është UEFA, që duhet të japë lejen për kalimin e tij në “San Siro”.

Me këtë ardhje të tij, padyshim që do të ishte një lajm shumë i mirë për kuqezinjtë, të cilët padyshim që do të përforcoheshin shumë në repartin e avancuar, duke patur parasysh që aty është Higuain dhe Cutrone.

Zyrtarizimi pritet të jetë shumë pranë. Mbetet për t’u parë në ditët në vazhdim kjo situatë.

Related posts

FITORE PAS 2 MUAJSH/ GJOKA NUK feston 3 pikët: Kemi probleme, sepse…

Isa.Autor

DOMINIM ABSOLUT/ “Ballshiotët” shkërmoqin Skënderbeun në Korçë

Delo.autor

Daja: Nuk kemi detyrim rezultati, primare politikat tona

Sadik.Autor

Leave a Comment