Futboll Seria A Sport

NUK KA MË DILEMA/ IBRA shumë pranë MILANIT, vendos UEFA fatin e kuqezinjve

Zlatan Ibrahimoviç është shumë pranë kalimit të Milanit. Vija e fundit që e pengon suedezin është UEFA, që duhet të japë lejen për kalimin e tij në “San Siro”.

Me këtë ardhje të tij, padyshim që do të ishte një lajm shumë i mirë për kuqezinjtë, të cilët padyshim që do të përforcoheshin shumë në repartin e avancuar, duke patur parasysh që aty është Higuain dhe Cutrone.

Zyrtarizimi pritet të jetë shumë pranë. Mbetet për t’u parë në ditët në vazhdim kjo situatë.

Related posts

SKANDALI/ Skuadra italiane përdor ADOLESHENTE gjysmë të zhveshura, akuzohet për… (FOTO)

Isa.Autor

DUAN TË SURPRIZOJNË/ Manuel Pellegrini: West Ham ka dikë si PIRLO në skuadër

Isa.Autor

PLAS TEK ARSENALI/ Një fjalë e vetme e EMERY për OZIL po çmend ANGLINË

Isa.Autor

Leave a Comment