Futboll La Liga Sport

ATMOSFERË LUFTE/ Tension në Buenos Aires, ALARM BOMBE në “Bombonera”, tifozët meren me…

Ndeshja e kthimit të finales së Copa Libertadores do të luhet në Madrid, por tensioni mbetet i lartë për “Superclasico-n”.Rreth 16 alarme bombash kanë rënë në Bombonera të Boca Juniors.

Policia e shtetit ka ndërhyrë menjëherë dhe është kërkuar evakuimi i spektatorëve.Më pas kanë ardhur ekspertët që merren me gjetjen dhe çmontimin e bombave për të kontrolluar zonën.

Padyshim që nuk është momenti më i bukur që po kalon kryeqyteti argjentinas dhe shpresojmë që pas ndeshjes të qetësohen gjakrat.

 

Related posts

DHURON SPEKTAKËL/ Neymar “kopjon” Mourinhon dhe tallet me Mbappe (VIDEO)

Isa.Autor

E DHIMBSHME/ Donacioni për 15-vjeçarin e sëmurë, Hysaj i prek të gjithë: Dëshiroj që nëna e tij të buzëqesh përsëri

Isa.Autor

​Njihuni me 10 futbollistët që ishin të pasur para se të bëheshin të famshëm

Q.Autor

Leave a Comment