Champions League Futboll Ndeshjet Live Sport

CSKA Moska dyfishon shifrat, shënon gol Georgi Shchennikov (VIDEO)

CSKA Moska ka shënuar edhe golin e dytë kundër Real Madridit.

Në minutën e 42, rusët kanë dyfishuar rezultatin kundër spanjollëve, të cilët tashmë kanë kaluar në fazën e 16 skuadrave më të mira në Europë. Golin për CSKA-në e shënoi Georgi Shchennikov.

 

Related posts

TIRANA-PARTIZANI/ Ndeshja e vërtetë luhet në tribunë, tifozët i vënë flakën… (VIDEO)

Delo.autor

Arsenali vëzhgoi nga afër Koulibalyn dhe Insignen

Q.Autor

“Tërbohen” korçarët/ Ilir Daja nuk do të jetë i vetmi që zbarkojë në Vlorë (DETAJE)

Sadik.Autor

Leave a Comment