Futboll Premier League Sport

Dy super gola të shpejtë, Shënon në fillim Hazard, më pas barazon Pereyra (VIDEO)

Janë shënuar dy gola në minutat shtesë në ndeshjen Watford-Chelsea.

Ishte Eden Hazard që ka shënuar një gol të bukur në minutën e 46-të të pjesës së parë.

Ai mori një top të mirë nga Kovacic dhe pasi kaloi portierin shënon golin e parë për blutë e Londrës.

Por, dy minuta më vonë me vole shënoi Pereyra për ta barazuar rezultatin.

Related posts

U ZYRTARIZUA TEK KOMBËTARJA -U-17/ Trajneri Bulku: Tek Shqipëria e Rejës do të jem…

Delo.autor

Dortmund nuk di të ndalet/ Reus vendimtar ndaj “viktimës” së preferuar (VIDEO)

Isa.Autor

E BUJSHME/ Rangnick bie dakord me Milanin, ja sa do të jetë buxheti për merkaton!

Delo.autor

Leave a Comment