Futboll Sport

ELEMINIMI NGA CHAMPIONS/ Tifozët e Interit tallen me Spallettin. E bëjnë të duket si… (VIDEO)

Interi nuk po kalon një moment të mirë në aspektin sportiv.

Ekipi zikaltër u eliminua nga Champions League pas barazimit skandaloz në “San Siro” me rezultatin 1-1 kundër PSV-së.

Fitorja ndaj Udinezes 1-0 solli pak qetësinë në kampin zikaltër, por surpriza më e hidhur për tifozët e Interit ishte sot.

Italianët kanë menduar të nxisin shitjet e produkteve të tyre online përmes një spoti krishtlindjesh.

Në të shfaqet trajneri Luciano Spalleti në versionin e një “elfi” që fton njerëzit të blejnë te dyqanet e Interit.

Veshja e tij dhe skenografia janë një perlë e vërtetë, tifozët kundërshtarë sapo zbuluan material për t’i vënë në lojë interistët.

The perfect solution for your gifts this Christmas is #Interpresents! 🎁🎄⚫🔵#InterXmas

Gepostet von Inter am Samstag, 15. Dezember 2018

Related posts

ETHET E DITËS SË FUNDIT NË MERKATON E SUPERIORES/ Flet shefi i garave i FSHF: Afati deri në…

Delo.autor

TRONDITËSE/ MODRIC përfundon në BURG, mesfushori i Realit pranon AKUZËN E RËNDË

Isa.Autor

E BUJSHME/ MILANI hidhet në sulm për mesfushorin KROAT të REALIT (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment