Futboll La Liga Sport

Finalja Boka-River/ Shikoni çmimet “e çmendura” të biletave për superklasiken (FOTO)

Dilema pa fund ka pasur për ndeshjen superklasike, ndërsa tani ka edhe lajme zyrtare. Superklasikja midis Boka Xhuniorsit dhe Rivr Plejtit do të luhet të datën 9 dhjetor në stadiumin Santiago Bernabeu ka marrë vëmendjen e të gjithë fansave të futbollit në mbarë globin.

Ndërsa në Spanjë tashmë bëhet me dije edhe sa pritet që të kushtojë bileta për këtë ndeshje. Plot 3160 euro pritet që të shitet një biletë për këtë sfidë dhe mendohet se në një pjesë e mirë e biletave janë duke u shitur edhe në tregun e zi.

BILETAAA

Related posts

GOL “ALLA MESSI” NË BUNDESLIGA/ Ylli i Dortmundit merr topin nga mesi i fushës dhe… (VIDEO)

Delo.autor

SPEKTAKOLARE/ Momenti i mbërritjes së Higuainit, ja çfarë po ndodh në Milano (VIDEO)

Isa.Autor

“KAM LUAJTUR ME DY YJET MË TË MIRË NË BOTË”/ Suárez: Më gjeni një sulmues, që nuk është egoist

Isa.Autor

Leave a Comment