Futboll Sport

Presidenti Meta surprizon legjendën e Tiranës, shikoni dedikimin special për të

Presidenti i Republikës ka surprizuar legjendën Fatmir Frashëri të Tiranës. Ai i ka bërë një vizitë në shtëpi ish-lojtarit dhe ish-trajnerit të shquar të bardhebluve!

Ja derikimi i presidentit për të: “I privilegjuar t’i uroja Vitin e Ri mjeshtrit të madh të futbollit kryeqytetas dhe atij kombëtar, Fatmir Frashërit! Jetë të gjatë e shëndet kampionit të trefishtë tiranas si lojtar, trajner dhe president dinjitoz i klubit Tirana! Uruam që Viti i Ri të sjellë rezultate më të mira për sportin tonë.”

Related posts

ISH-YJET E KOMBËTARES VIZITOJNË TË PREKURIT NGA TËRMETI/ Strakosha: Duhet të falënderojmë fqinjët…

Delo.autor

LIVE/ Teuta-Kukësi, Akti i parë për Kupën. Vendasit e Shkëmbit duan fitoren

Delo.autor

Zbulohet prapaskena/ Valon Berisha shkoi te Lazio se foli shqip me Igli Taren

Sadik.Autor

Leave a Comment