Futboll Sport

SKANDALI NË FUTBOLLIN SERB/ Trajneri shpërthen në ofendime gjatë konferencës për shtyp… (VIDEO)

E paprecedentë ajo që ka ndodhur në Serbi. Trajneri i Radniçkit, Nenad Lalatoviç ka shpërthyer në ofendime të rënda gjatë konferencës për shtyp, pas ndeshjes ndaj Napredakut që u fitua nga këta të fundit me rezultatin 2-1.

 

Më parë, zëdhënësja e Napredakut e ngacmoi trajnerin me një pyetje rreth gishtit të mesëm. “Të të pyes unë, a i ke fyer t’i fëmijët e mi, jo, atëherë mos me bej pyetje te tille”, i drejtohet Lalatovic zëdhënëses.

Ndryshe, në konferencë ishte futur një tifoz i cili e ka ofenduar trajnerin me sharje të ulëta. Ky i fundit më pas ka shpërthyer në ofendime tejet të ulëta. Për më tepër ndiqni videon:

 

Related posts

Tensione me drejtuesit/ Mourinjo ndien “hijen” e Zidanit tek Man United

Isa.Autor

VIDEO/ Milan përmbys gjithçka në 7 minuta, dopietë e Kessie

Q.Autor

PREZANTOHET TEK BARCELONA/ Sulmuesi Depay firmos kontratën dhe dhuron show në “Camp Nou” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment