Futboll La Liga Sport

SKUADRA LEGJENDARE/ Fitoi “Këngën Magjike, por me kë është tifoz Flori MUMAJESI (VIDEO)

Pak ditë më parë, këngëtari Flori Mumajesi është shpallur fitues i “Këngës Magjike”. Në një video të postuar në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, Flori, teksa shihet duke kënduar, gjithashtu ka veshur edhe një bluzë të Bayern Munich?

A mund të jetë vallë ai një fans i bavarezëve? Mbrëmjen e sotme në Champions, gjermansët do të luajnë në transfertën e Amsterdami, ku do të kenë kudërshtar Ajaxin. Të dyja këto skuadra janë kualifikuar për më tej në fazën me eleminim direkt.

Related posts

LAJM I MADH NGA FRANCA/ Bashkon Messin dhe CR7 në një puthje të shfrenuar… (VIDEO)

Delo.autor

STATISTIKAT NË SUPERIORE/ Ja krahasimi i renditjes së sezonit të kaluar me këtë aktual pas javës së 10-të…

Delo.autor

RRËFEN EPISODIN SKANDALOZ/ Legjenda Rooney: I theva telefonin ish-shokut të ekipit tek Manchester United

Delo.autor

Leave a Comment