• Home
  • Futboll
  • “AI NUK DO TË…”/ E ardhmja e Sadikut, Levante merr vendimin për sulmuesin
Futboll La Liga Sport

“AI NUK DO TË…”/ E ardhmja e Sadikut, Levante merr vendimin për sulmuesin

Levante ka filluar përgatitjet për pjesën e mbetur të seznit. Në skuadër, këtë merkato, pritet të ketë 2 afrime të reja. Për ta bërë këtë, duhet të largohen më parë 2 futbollistë.

Federata Spanjolle nuk e lejoji disa ditë më parë huazimin e Sadikut në Zvicër, por vetëm shitje përfundimtare. Sipas asaj që raporton “Marca” sulmuesi i kombëtars sonë nuk do të largohet, pasi drejtuesit nuk duan të humbasin përfundimisht shërbimet e tij, edhe pse ai vjen nga 1 dëmtim i gjatë. Largime pritet të jenë ato të Samu Garsia dhe Sheik Dukure.

Related posts

Leroy Sane thyen heshtjen pas përjashtimit nga Gjermania

Sadik.Autor

Juventus do ta kishte blerë Ronaldon që kur ishte 18 vjeç, por dështoi për faj të këtij lojtari

Isa.Autor

Ronaldo votohet lojtari më i mirë i Kupës së Botës në shekullin e 21-të

Sadik.Autor

Leave a Comment