Futboll La Liga Sport

“AI NUK DO TË…”/ E ardhmja e Sadikut, Levante merr vendimin për sulmuesin

Levante ka filluar përgatitjet për pjesën e mbetur të seznit. Në skuadër, këtë merkato, pritet të ketë 2 afrime të reja. Për ta bërë këtë, duhet të largohen më parë 2 futbollistë.

Federata Spanjolle nuk e lejoji disa ditë më parë huazimin e Sadikut në Zvicër, por vetëm shitje përfundimtare. Sipas asaj që raporton “Marca” sulmuesi i kombëtars sonë nuk do të largohet, pasi drejtuesit nuk duan të humbasin përfundimisht shërbimet e tij, edhe pse ai vjen nga 1 dëmtim i gjatë. Largime pritet të jenë ato të Samu Garsia dhe Sheik Dukure.

Related posts

TORINO-MILAN/ “Kuqezinjtë” rrezikojnë ndjeshëm Championsin, ja goli që pëson (VIDEO)

Delo.autor

DËSHPËRIM DHE LOT/ Wanda dhe djali i saj nuk mbajnë veten pas ELEMINIMIT TË TURPSHËM TË INTERIT

Isa.Autor

“PENDOHET” RONALDO/ Irina SHAYK, me të KUQE në prag Krishtlindjesh (FOTO)

bora.autor

Leave a Comment