Futboll Seria A Sport

“ËSHTË KAMPIONI YNË, DO TË FLASIM…”/ Zhang sqaron situatën Icardi dhe bën një premtim

Presidenti i Inter, Steven Zhang, ka folur me gazetarët gjatë daljes nga zyrat e Inter-it. Këto kanë qenë fjalët e drejtuesit kinez që janë publikuar nga “Calciomercato.com”.

“Icardi? Është kapiteni ynë, do të flasim shumë shpejt për kontratën e tij. Po punojmë për të ardhmen. Gjithçka është në rregull”, ka thënë Zhang.

“Merkato? Janari nuk ofron mundësi të mëdha zakonisht, por nëse do të paraqitet, do të bëjmë gjithçka është e mundur për të shfrytëzuar. Punojmë që të sjellim këtu talente të rinj”.

Related posts

E BUJSHME/ PSG ofertë “faraonike” për lojtarin e BARCELONËS, spanjollët duhet të…

Isa.Autor

VIDEO/ Njihuni me gjashtë lojtarët më të nënvlerësuar aktualisht në Premier League

Q.Autor

ARBITRI I BËN “BALTË”/ Barcelona ngre krye: A po përdoret VAR si duhet…

Isa.Autor

Leave a Comment