Futboll La Liga Sport

BETIS – REAL MADRID/ “Los Blancos” kërkojnë fitoren e vlefshme (FORMACIONET ZYRTARE)

Real Madridi do të luajë në transfertë ndaj Real Betisit në kuadër të javës së 19-të në La Liga duke filluar prej orës 20:45.

Skuadra e Santiago Solarit nuk njeh fitore në dy ndeshjet e fundit dhe sot kërkon që të marrë fitore ndaj Betisit, që ka katër pikë më pak në vendin e shtatë, kurse madrilenët mbajnë vendin e pestë me 30 pikë.

Solari e ka lënë përsëri në stolin rezervë Iscon, i cili ende nuk ka nisur një ndeshje nga fillimi argjentinasi.

Në pesë ndeshjet e fundit mes dy skuadrave, Real Madridi i ka fituar katër prej tyre, kurse njërën e ka fituar Real Betisi.

Real Betis:

Real Madrid:

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Milan-Fiorentina. Rezultati 0-2

Delo.autor

E BUJSHME/ Lojtari KYÇ 23 vjeçar i Milanit përfundon në “radarin” e londinezëve të Chelseas

Isa.Autor

Pas fitores me Napolin, vjen lajmi i keq për Hysajn

Q.Autor

Leave a Comment