Futboll Ligue 1 Sport

RIKTHEHET NË QENDËR TË VËMENDJES/ Neymar tërbon PSG-në me veprimin e fundit

Neymar kthehet në qendër të vëmendjes për arsyet e gabuara.

Ylli i PSG-së po rikuperon nga dëmtimi që e ka detyruar të mungojë në tri ndeshjet e fundit dhe në horizont është ndeshja e parë e 1/8-ave të Champions League kundër Borussia Dortmund-it. Një ndeshje shumë e rëndësishme për fatin europian të parisienëve.

Sipas Le Parisien, Neymar duket se nuk po i jep rëndësinë e duhur sfidës. Braziliani, në fakt, ka flutuar në Dusseldorf në ditët e kaluara për të marrë pjesë në një eveniment mode të organizuar nga Peek&Cloppenburg. Një lëvizje që nuk u ka pëlqyer aspak drejtuesve të klubit.

Ndërkohë, Tuchel ka siguruar praninë e Neymar për javën e ardhshme.

Related posts

LËVIZJE MIKS SI MESSI E ZIDANE/ Shijoni këtë “perlë” të brazilianit në Bundesliga (Video)

Delo.autor

SPALLETTI SHPËRFIL NAINNGOLAN/ Fitojmë edhe pa të, Marotta mund të japë…

Isa.Autor

Në nderim të Fadil Vokrrit, e diela ditë zie në Kosovë

Sadik.Autor

Leave a Comment