• Home
  • Futboll
  • E BUJSHME/ Zbulohet tentativa e veçantë e tifozëve për të marrë Icardin
Futboll Seria A

E BUJSHME/ Zbulohet tentativa e veçantë e tifozëve për të marrë Icardin

Zërat për një largim të Mauro Icardit nga Inter nuk kanë ndërmend të ndalen, veçanërisht gjatë kësaj jave të mbushur me zhvillime, nga gjoba që ka marrë lojtarit për kthimin me vonesë në stërvitje te mungesa e marrëveshjes për rinovimin e kontratës me zikaltrit.

Wanda Nara, bashkëshortja-menaxhere e kapitenit të Inter, ka përmendur katër skuadra që janë të interesuara për argjentinasin, mes të cilave është edhe një angleze.

Kjo skuadër duket se është Chelsea, tifozët e së cilës shikojnë te Maurito sulmuesin që i mungon Maurizio Sarrit dhe për këtë arsye kanë nisur një mbledhje fondesh në “gofundme.com” për të grumbulluar një shumë prej 100.000.000 eurosh që do t’i ndihmonte ta merrnin Icardin në Londër.

Por, të paktën për momentin, nuk është bërë akoma asnjë derdhje.

Related posts

KAS nuk po e publikon vendimin për Milanin, media italiane zbulon arsyen

Isa.Autor

BEFASUESE/ REALI “bllokon” yllin e tij, NUK duan që ai të luajë ndaj SHQIPËRISË

Isa.Autor

Kupa e Mbretit, Barcelona pret Valencia-n në “Camp Nou”

Q.Autor

Leave a Comment