• Home
  • Futboll
  • WEST HAM NË AVANTAZH/ Shënon golin Declan Rice (VIDEO)
Futboll Ndeshjet Live Premier League

WEST HAM NË AVANTAZH/ Shënon golin Declan Rice (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes West Hamit dhe Arsenalit në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë.

Declan Rice shënoi për West Hamin, dhe i dha epërsinë skuadrës së tij për 1-0 në minutën e 48’ të takmit, pasi goditi fuqishëm topin brenda zonës, dhe mposhti portierin e Arsenalit, Bernd Leno.

streamvi.com/watch.php?video=1547300191

Related posts

Tottenham-Juventus, ja kush ekip favorizohet nga kompanitë e basteve

Q.Autor

United dhe City, “presion” Juves për Dybalan dhe Chiellinin

Q.Autor

Vetëm Napoli e Interi i kanë shkaktuar “dëme”. Ekipi i Hysajt dhe zikaltrit, rivalët e vetëm të “Zonjës”

Q.Autor

Leave a Comment