Related posts

SHKËMBIM MES DY YJESH/ Tottenhami dhe “Los Blancos” gati për transferimin, ja kush përfshihen

Delo.autor

KËRKON MË TEPËR MUNDËSI/ Lautaro: Tek Inter ndihem mirë, por…

Delo.autor

NDARJA NË “PAQE”/ Valverde: Dembele ka disa gjëra që lojtarët e tjerë nuk i kanë

Isa.Autor

Leave a Comment