• Home
  • Futboll
  • PAS FITORES SË WEST HAM/ Ish-aktorja e filmave porno TURPËRON yllin e “TOPÇINJVE” (FOTO)
Futboll Sport

PAS FITORES SË WEST HAM/ Ish-aktorja e filmave porno TURPËRON yllin e “TOPÇINJVE” (FOTO)

Mesfushori i Arseanl Matteo Guendouzi është sulmuar nga ish-aktorja e filmave pornografik Mia Khalifa.

Khalifa, 25, ka qenë e pranishme në London Stadium ditën e shtunë për të parë ndeshjen e Topçinjve ndaj West Ham.

Ish-aktorja e filmave për të rritur, e cila gjithmonë ka shfaqur simpatinë e saj për Hammers, e ka dokumentuar kohën e saj në stadium nëpërmjet rrjeteve sociale.

Dhe ajo gjithashtu ka përdorur Twitter për të thumbuar mesfushorin e Arsenal Guendouzi, i cili luajti që nga minuta e parë.

“Guendouzi je që qullash, ke qëndruar shtrirë këtë ndeshje më shumë se unë në vitin 2014,” shkruan Khalifa.

Ajo gjithashtu përmendi edhe lojtarin e saj të preferuar në Premier League, pikërisht Felipe Anderson që luan tek ekipi i saj i zemrës.

“Felipe Anderson. Ai ka shënuar tetë gola dhe është në majë të Premier League. Dua të di se çfarë shampoje përdor për flokët.”

Related posts

Në Angli e duan të gjithë, Pulisic vendos për të ardhmen

Sadik.Autor

Rusi 2018/ Lajm i mirë për Bayern dhe Francën, rikthehet një yll

Sadik.Autor

Zyrtare: Dështimi i Interit largohet nga Europa, firmos me Santos në Brazil

Q.Autor

Leave a Comment