Futboll Premier League Sport

“MOS VALLË MORËM…”/ Shpërthen tek “Blutë e Londrës”: Milani bëri “rrëmbimin” e shekullit me…

Tifozët e Chelseas, në fakt dyshues që në momentin e transferimit të Higuain, kanë shpërthyer në rrjetet sociale menjëherë pas debutimin fantastik të Piatek me Milan, në sfidën ndaj Napolit, kur sulmuesi i ri kuqezi realizoi dy golat e fitores.

Mos vallë morëm sulmuesin e gabuar?”, pyet njëri prej tifozëve të Chelseas.“Piatek shënoi dy gola, ndërsa Higuain refuzoi të ekzekutojë një penallti”, replikon një tjetër. Të tjerë vijojnë, mes talljeve, ironive dhe zhgënjimi: “Po tani çfarë do të bëjnë? Do të ofrojnë Higuain për Piatek?”, “Milan bëri rrëmbimin e shekullit me Piatek për Higuain”, “Chelsea mori bomberin e gabuar, shkruajnë të tjerë.

Related posts

U DËMTUA GJATË NDESHJES ME SEVILIAN/ “Miss Bum Bum” i jep kurajo Messit

Isa.Autor

E PABESUESHME/ Gjashtë vite më parë ngriti Kupën e Botës, sot bomberi mbetet pa ekip!

Delo.autor

PROJEKTI I RI PËR NDËRTIMIN E STADIUMIT/ Tifozi i thekur i Interit kënon: Dritat në “San Siro” nuk do ndizen më…

Delo.autor

Leave a Comment