Futboll Ndeshjet Live Premier League

NEWCASTLE-MANCHESTER CITY/ City kalon në avantazh, sgënon

Sot luhet ndeshja Newcastle – Manchester City

***

LIVE

20:45/ Nis sfida

20:46/ Shënon Aguero

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Newcastelit me golin e shënuar nga Aguero në minutën e 1′.

 

Related posts

VIDEO/ Tifozët e Liverpoolit urrejnë Coutinhon, i vendosin flakën fanellës së tij

Q.Autor

KËRKOHET NGA MILAN DHE LAZIO/ Talenti Szoboszlai: Ja çfarë vendimi do të marr!

Delo.autor

DEKLARATA BOMBASTIKE/ Modelja SEKSI: Ronaldo më mori në telefon dhe më tha që…

Isa.Autor

Leave a Comment