• Home
  • Futboll
  • NUK DO TA BESONI/ Bastvënësi fiton shumën marramendëse falë 9 golave të Cityt
Futboll Sport

NUK DO TA BESONI/ Bastvënësi fiton shumën marramendëse falë 9 golave të Cityt

Ëndrra e Burton është kthyer në një makth! Hirushja e Carabao Cup ka mbetur pa këpucë pasi është goditur nga uragani City. Ndeshja e luajtur në “Etihad” është mbyllur 9-0 në favor të lojtarëve të Pep Guardiola-s, të cilët janë udhëhequr nga një Gab riel Jesus në formë të shkëlqyer, autor i katër golave.

Por gjëja më e çmendur e natës së të mërkurës ka ndodhur jashtë fushës dhe protagonisti është një bastvënës, i cili është kthyer në një personalitet në Twitter: @Hampson84Phil ka marrë duartrokitjet e popullit të internetit pasi ka parashikuar të pamundurën!

Profeti i radhës, në fakt, ka vënë bast për një fitore 9-0 të Manchester City-t dhe se Kevin de Bruyne do të shënonte golin e parë. Koeficienti? 375. Shuma e vendosur? 24 euro. Fitimi? Rreth 9.000 euro!

Related posts

MERR FUND GJITHÇKA/ Zbulohet fituesi i Topit të Artë, surpriza edhe në podium (VIDEO)

Isa.Autor

Deschamps ka rezerva për Francën, Pogba përgëzon edhe fatin

Sadik.Autor

Ikën Zidane, ja kush mund t’a pasojë në…

Sadik.Autor

Leave a Comment