• Home
  • Futboll
  • PAS FITORES ME DOPIETË/ Cutrone: Shumë i lumtur për kualifikimin, tani e ka rradhën…
Futboll Seria A Sport

PAS FITORES ME DOPIETË/ Cutrone: Shumë i lumtur për kualifikimin, tani e ka rradhën…

Patrick Cutrone ka folur në përfundim të ndeshjes Sampdoria-Milan, të fituar 2-0 nga kuqezinjtë falë dy golave të tij.

“Jam shumë i lumtur, veçanërisht për kualifikimin. Më vjen mirë që kam arritur të ndihmoj shokët e skuadrës”, ka thënë sulmuesi i Gattusos.

“Jemi të gjithë mirë. Finalja me Juventus-in? Duhet ta përgatisim në mënyrën më të mirë të mundshme dhe do ta bëjmë”.

Milan dhe Juventus do të luajnë për Superkupën e Italisë 16 janarin e ardhshëm në Jeddah, Arabi Saudite.

Related posts

DEKLARATA SHOKUESE/ Mbrojtësi: Sezonin e kaluar s’doja të dilja nga shtëpia SEPSE më

Isa.Autor

KA HUMBUR KOMBËTAREN/ Bën gjithçka për ekipin e ri: MAVRAJ “imiton” RAMOSIN në Greqi

Isa.Autor

E PARITUR/ Guardiola bën “paqe” me Mourinho: Ka të drejtë, ai është AJKA

Isa.Autor

Leave a Comment