Futboll Seria A Sport

PIATEK KRYEN SHËRBIMET TEK MILANI/ Ngrihet kori ofendues kundër Higuain (FOTO+VIDEO)

Milani ka kryer goditjen e dytë të janarit. Pas Lucas Paqueta, Piatek ka kryer vizitat mjekësore me sukses te Milani. Pritet vetëm firma mbi kontratën për 4 vjet e gjysmë, thuajse 2 mln euro. Disa tifozë të pranishëm përpara klinikës “La Madonnina” kanë brohoritur dhe polaku, i qeshur, ua ka kthyer përshëndetjen me dorë. Sakaq, disa kanë bërtitur “Higuain copë m…”.

Related posts

LIVE/ Kukësi-Teuta: Pranë golit të dytë verilindorët, e pabesueshme çfarë humbet Rexhinaldo (VIDEO)

Isa.Autor

E FRIKSHME/ Lojtarët e Dortmudit përjetojnë TMERR, avioni vonohet dhe rrezikon të…

Isa.Autor

SPALLETTI E KTHEU NË SKUADËR/ Ja si Icardi përgjigjet me një pozë në Instagram (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment