• Home
  • Gossip
  • PROJEKT NË PREMIER LEAGUE/ Mia Khalifa i bën të ëndërrojnë tifozët e futbollit (FOTO)
Gossip

PROJEKT NË PREMIER LEAGUE/ Mia Khalifa i bën të ëndërrojnë tifozët e futbollit (FOTO)

Aktorja e filmave për të rritur paralajmëron punën e saj të re, të cilën do ta zbulojë shumë shpejtë.

Mia Khalifa, aktore e filmave për të rritur është një tifoze e flaktë e futbollit.

Dhe, pornostarja e njohur ka zbuluar se është duke punuar në Angli për një projekt që është i lidhur me Premierligën.

“Ditët e para të filmimeve në Londër kanë qenë të suksesshme. Mezi pres ta zbuloj atë për të cilën po punoj”, ka shkruar Mia në rrjetin social, Instagram.

Khalifa ka hequr dorë vite më parë nga filmat për të rritur dhe tani po mendon për diçka tjetër.

Related posts

FOTO/ Hyni brenda vilës 36 mln Euro të familjes Beckham

Q.Autor

U fejua në fshehtësi të plotë, Armando Sadiku flet për herë të parë për partneren

Sadik.Autor

BEFASON BUKUROSHJA/ Jessica Malena, E DASHURUAR me CIRON, jo me…(FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment