Futboll La Liga Sport

ATLETICO BILBAO-BARCELONA/ Leo Messi rikthehet titullar në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Leo Messi është titullar për ndeshjen me Athletic Bilbaon.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Athletic Bilbaos e Barcelonës.

Leo Messi, që nuk ishte titullar në EL Clasico ditë më parë, për shkak të lëndimit që pësoi në barazimin 2-2 në La Liga me Valencian, ia ka dalë të rikuperohet dhe do të luajë nga fillimi në “San Mames”.

Pas fitores së madhe të Realit, prej 3-2 ndaj Atletico Madridit, diferenca është ngushtuar në 5 pikë – andaj Barça do të kërkojë patjetër sonte pikët e plota nga ndeshja që pritet të nisë në ora 20:45.

Athletic Bilbao:

Barcelona:

Related posts

“Luksi” i Francës, 500 milionë euro lihen jashtë Botërorit 2018…

Sadik.Autor

SYNON PËRFORCIME TË MËDHA NË VERË/ Drejtori i Interit takim me klubin e Barcelonës, përcaktohet çmimi për dy “katalanasit”

Delo.autor

SHKARKIMI I MOURINHOS/ Klopp: Ai është një trajner shumë konkurrues dhe ambicioz

Isa.Autor

Leave a Comment