Futboll Sport

“BALLISTËT” NUK NDALUAN SË KËNDUARI PËR TË/ Reagon gruaja e portierit të Vardarit: Kaq interesante jam…

Në Maqedoni sot është luajtur derbi mes Shkëndijës së Tetovës dhe Vardarit. Sfida ka përfunduar me fitoren e vendasve me rezultatin e ngushtë 1-0. Pas këtij triumfi, Shkëndija e ka lënë pas në vendin e dytë me 9 pikë.

Por, në këtë ndeshje ka ndodhur një episod vërtetë interesant. Tifo-grupi i “Ballistëve” që i përket skuadrës së Shkëndijës, nuk ka ndaluar këngët për gruan e portierit të Vardarit, Filip Gaçevskit.

Despina bashkëshortja e portierit me anë të një reagimi në “Facebook”, ka thënë: “Unë jam më interesante se sa derbi?!”. Kështu ajo ka vënë pikat mbi “i” dhe ka mbrojtur disi veten e saj pas këtij episodi.

 

Related posts

Andrés Iniesta nuk e zbulon të ardhmen e tij: Do të shohim

Sadik.Autor

Liverpool – Roma/ Kush triumfon në Anfield me këtë skemë?

Sadik.Autor

Autogol në ndeshjen Besiktas – Bayern

Q.Autor

Leave a Comment