Futboll Sport

“BALLISTËT” NUK NDALUAN SË KËNDUARI PËR TË/ Reagon gruaja e portierit të Vardarit: Kaq interesante jam…

Në Maqedoni sot është luajtur derbi mes Shkëndijës së Tetovës dhe Vardarit. Sfida ka përfunduar me fitoren e vendasve me rezultatin e ngushtë 1-0. Pas këtij triumfi, Shkëndija e ka lënë pas në vendin e dytë me 9 pikë.

Por, në këtë ndeshje ka ndodhur një episod vërtetë interesant. Tifo-grupi i “Ballistëve” që i përket skuadrës së Shkëndijës, nuk ka ndaluar këngët për gruan e portierit të Vardarit, Filip Gaçevskit.

Despina bashkëshortja e portierit me anë të një reagimi në “Facebook”, ka thënë: “Unë jam më interesante se sa derbi?!”. Kështu ajo ka vënë pikat mbi “i” dhe ka mbrojtur disi veten e saj pas këtij episodi.

 

Related posts

GJENIU/ Në gjurmët e talentit Sancho, Shola Shoretire shkruan historinë me Man United

Isa.Autor

Cannavaro përjashton Jackson Martinez nga Kina!

Q.Autor

Legjenda e ARSENALIT në kërkim të një pune, kontakte me skuadrën e njohur angleze

Isa.Autor

Leave a Comment