• Home
  • Futboll
  • BARAZIM PA GOLA/ “Durrsakët” nuk shënojnë dot as me penallti, Kamza merr 1 pikë të çmuar
Futboll Kategoria Superiore

BARAZIM PA GOLA/ “Durrsakët” nuk shënojnë dot as me penallti, Kamza merr 1 pikë të çmuar

Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Teutës dhe Kamzës e vlefshme për javën e 21-të të Kategorisë Superiore.

Një tjetër rezultat zhgënjyes për skuadrën e Bledi Shkëmbit, e cila në minutën e 19-të pati shansit ideal për të kaluar në avantazh, teksa Kallaku gaboi nga pika e bardhë e penalltisë.Barazim i 4-t radhazi dhe i 9-të në kampionat për skuadrën durrsake që duket se ka “alergji” nga fitoren.

Ndërkohë nga ana tjetër, Kamza e Ernest Gjokës, arriti të merrte një pikë të çmuar, duke barazuar Kastriotin.Në sfidën e radhës, Teutë do të presë Kukësin e vendit të dytë, ndërkohë Kamza do të ndeshet ndaj krutanëve, në “finalen” e mbijetesës.

Related posts

MË I MIRË SE AGUERO APO LEWANDOWSKI/ Ylli i Premier League ja kalon të gjithëve

Isa.Autor

Usain BOLT ia del mbanë/ Australianët e Mariners i ofrojnë kontratë 2-vjeçare

Isa.Autor

Olsi Rama: Ja si u bëra pjesë e Partizanit, jam në botën time, në të sportit që më tërheq dhe më pëlqen

Q.Autor

Leave a Comment