Futboll La Liga Sport

BARAZIMI NË “EL CLASICO”/ Festa e madhe e Leo Messit tek goli i Malcom (VIDEO)

“El Clasico” e mbrëmshme ndërmjet Barcelonës dhe Real Madrid në Camp Nou ka përfunduar pa fitues (1-1).

Për ‘Loc Blancos’ shënoj Lucas Vazquez që në minutën e tretë, ndërsa katalunasit barazuan ndeshjen në pjesën e dytë me Malcom.

Leo Messi ndeshjën e mbrëshme e filloj nga stoli sepse nuk ishte i gatshëm, teksa ai po përgaditej të futej në fushë, ansori brazilian Malcom shënon në portën e Real Madridit..

Messi është shumë i emocionuar, ai në fillim mendon se goditja e Suarez përfundon në gol.

Related posts

FIORENTINA SHKËLQEN NË KUPËN E ITALISË/ Tifozja SEKSI feston duke u ZHVESHUR në rrjetet sociale (FOTO)

Delo.autor

FITORJA E DYTË RADHAZI/ Arsenal mposht Leicester dhe shkruan historinë

Delo.autor

ZYRTARE/ Humbja në kampionat rezulton fatale, Ballkani shkarkon trajnerin Shkëmbi

Delo.autor

Leave a Comment