• Home
  • Gossip
  • E DASHURA E LAUTARO MARTINEZIT/ Bukuroshja publikon VIDEO “HOT” nga shtrati duke tërbuar fansat
Gossip

E DASHURA E LAUTARO MARTINEZIT/ Bukuroshja publikon VIDEO “HOT” nga shtrati duke tërbuar fansat

Lautaro Martinez ishte heroi i Interit mbrëmjen e djeshme, teksa me golin e shënuar në minutën e 77-të ndaj Parmës, arriti të nxirrte zikaltërit nga “balta”.

Teksa argjentinasi shkëlqen në fushën e lojës, e dashura e tij, Agustina Gandolfo, nuk mbetet mbrapa në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja bionde ka postuar në profilin e saj në “Instagram” një video komprometuese, teksa e shtrirë në shtrat, tregon të pasmet e kolme dhe qenin e saj që mundohej ta zhvishte.

Agustina mbante veshur një fanellë me foton e “demit” Lautaro Martinez. Modelja argjentinase shquhet për videot dhe fotot “hot” në rrjetet sociale, teksa numëron plot 125 mijë ndjekës në “Instagram”.

 

Related posts

Çifti Rooney shijojnë pushimet në Barbados (FOTO)

Sadik.Autor

FOTO/ Kejvina mohoi lidhjen, Strakosha hedh grepat diku tjetër. “Flirton” me moderatoren e njohur

Q.Autor

Derbi i Italisë, Ludovica zgjedh zikaltrit (Foto)

Sadik.Autor

Leave a Comment