Futboll Gossip Sport

“MË KA TRADHTUAR VAZHDIMISHT”/ Ish-e fejuara i nxjerr të palarat Pelès: E shihja me buzëkuq që…

Nga dashuria e madhe në tradhëti të vazhdueshme. Protagonisti në negativ i love story nuk është një personazh i çfardoshëm, por Edson Arantes do Nascimento, për të gjithë Pelè.Anët e errëta të ish-kampionit brazilian i ka zbuluar Xuxa, drejtuese emisioni e shoë girl, që u fejua me O’Rey gjatë viteve ’80.Mes të dyve janë 17 vjet diferencë, por distanca anagrafike nuk pengoi lindjen e një historie dashurie, që në fakt gradualisht u bë torturuese si pohoi Xuxa.

Ky rrëfim i saj në kanalin YouTube të Matheus Mazzafera ka marrë menjëherë vëmendje:“Me Pelè kam patur lidhjen time të parë që zgjati 6 vjet. Jam tradhëtuar vazhdimisht.Kur e shihja, kishte në buzë një të kuq që sishte i imi. Për të ishte normale. Një herë më tha: ‘Janë gratë që duan të rrinë me Pelè’. Nisa të mendoj se ishte normale të tradhëtohesh”.

Related posts

ËSHTË ZYRTARE/ Futbollisti më i mirë i Anglisë për 2019, ja emri

Delo.autor

“DUHET TË HEDHËSH HAPA PARA NGA DITA NË DITË”/ Shevchenko del hapur dhe shpreh dëshirën e tij të madhe!

Delo.autor

SFIDA NDAJ LAÇIT/ Harmoni mes lojtarëve të “Demave” dhe stafit në stërvitje

Delo.autor

Leave a Comment