Futboll Premier League Sport

FULHAM-MANCHESTER UNITED/ Solskjaer synon epërsinë e fitoreve në kampionat (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Fulhamit dhe Manchester Unitedit.

Fulhami dhe Manchester Unitedi do të përballen nga ora 13:30 në stadiumin “Craven Cottage”, sfidë e vlefshme për xhiron e 26 në Premierligë.

Fulham:

Manchester United:

Related posts

Inter, 20 milionë euro për lojtarin e gabuar

Q.Autor

Kukësi përmbys Kastriotin/ Shameti dhe Cordero ndricojnë rrugën drejt titullit

Isa.Autor

Trajneri Santos i “thur elozhe” Ronaldos/ Ja deklarata e tij për “yllin” portugez

Sadik.Autor

Leave a Comment