• Home
  • Futboll
  • GOLI I KATËRT ME MILANIN/ Piatek nuk ka të ndalur (VIDEO)
Futboll Seria A Sport

GOLI I KATËRT ME MILANIN/ Piatek nuk ka të ndalur (VIDEO)

Piatek ka realizuar sërish. Goli i 23-të ky këtë sezon dhe i katërti me fanellën e Milanit (dy në Kupë dhe dy në kampionat). Milan po fiton ndaj Cagliarit 3-0 por polaku sërish u zëvendësua pasi la gjurmë…

Related posts

“JETA TE REJNXHËRS”/ Grezda: Xherard e di çfarë lojtari jam

Isa.Autor

MERR FUND DILEMA/ IBRA sërish KUQEZI? Raiola jep PËRGJIGJEN PËRFUNDIMTARE 

Isa.Autor

I MUNDI LIVERPOOLI/ PSG ka një PROBLEM MADHOR dhe ai quhet…

Isa.Autor

Leave a Comment