Futboll Sport

ISHTE I SHTRIRË NË FUSHË/ Bilbili magjik që shëroi lojtarin e dëmtuar në kohë rekord (VIDEO)

Doktorët me siguri që do ta kenë inat këtë arbitër pasi ai është i aftë të shërojë lojtarët vetëm me një bilbil.

Gjatë ndeshjes së Gornik ndaj Wisla-s, e cila ka përfunduar 2-0 për vendasit mbrëmjen e së hënës, momenti më i bukur ka qenë fundi i takimit.

Jo sepse ndeshja ishte e mërzitshme dhe tifozët më në fund mund të shkonin në shtëpi, por për shkak të gjestit të një prej lojtarëve vendas.

Ai ishte shtrirë në tokë duke pretenduar se ishte dëmtuar rëndë, por menjëherë pasi arbitri i bie bilbilit për t’i dhënë fund sfidës, ai çohet në këmbë në kohë rekord.

Edhe Krishti nuk i shëronte kaq shpejt njerëzit.

 

Related posts

La Partizanin, ish-mbrojtësi ” i kuq” gjen arsyen e largimit pas 4 vitesh

Isa.Autor

Chiellini e thotë në formë batute: Në shtator do ta marr unë drejtimin e Juventusit

Delo.autor

NDËR KLUBET E PAKTA NË EUROPË/ Ja sa ndeshje i duhen Barcelonës për të fituar “tripletën”

Delo.autor

Leave a Comment