• Home
  • Futboll
  • ISHTE I SHTRIRË NË FUSHË/ Bilbili magjik që shëroi lojtarin e dëmtuar në kohë rekord (VIDEO)
Futboll Sport

ISHTE I SHTRIRË NË FUSHË/ Bilbili magjik që shëroi lojtarin e dëmtuar në kohë rekord (VIDEO)

Doktorët me siguri që do ta kenë inat këtë arbitër pasi ai është i aftë të shërojë lojtarët vetëm me një bilbil.

Gjatë ndeshjes së Gornik ndaj Wisla-s, e cila ka përfunduar 2-0 për vendasit mbrëmjen e së hënës, momenti më i bukur ka qenë fundi i takimit.

Jo sepse ndeshja ishte e mërzitshme dhe tifozët më në fund mund të shkonin në shtëpi, por për shkak të gjestit të një prej lojtarëve vendas.

Ai ishte shtrirë në tokë duke pretenduar se ishte dëmtuar rëndë, por menjëherë pasi arbitri i bie bilbilit për t’i dhënë fund sfidës, ai çohet në këmbë në kohë rekord.

Edhe Krishti nuk i shëronte kaq shpejt njerëzit.

 

Related posts

SURPRIZA PAFUND/ Dy miqësoret me Maltën, Alban Bushi publikon listën e lojtarëve (FOTO)

Isa.Autor

“ÇËSHTJA ISAAC CUENCA”/ Sindikata e futbollistëve në SPANJË pritet të hyjë në GREVË (DETAJE)

Isa.Autor

Maradona i kundërpërgjigjet me të njëjtën akuzë Sergio Ramosit

Isa.Autor

Leave a Comment