Futboll Seria A Sport

PAS BARAZIMIT ME “KUQEZINJTË”/ Zaniolo: Roma meritonte më shumë, ishte një…

Nicolo Zaniolo mendon se Roma meritonte më shumë se një pikë ndaj Milan pas barazimit 1-1 në Olimpico.

Ai shënoi golin e barazimit në fillim të pjesës së dytë dhe ka folur për Roma TV: “Meritonim më shumë se një pikë, teksa kishim tre apo katër raste të pastra për gol.

“Megjithatë, është një pikë e rëndësishme, ishte një paraqite e mirë dhe në sfidën tjetër do të mundohemi të marrim tre pikët.

“Trajneri më kërkoi që të luaja më i avancuar për të shqetësuar qendërmbrojtësit e tyre, dhe këtë bëra.”

Related posts

KRAHASON STËRVITJET E “DJAJVE E KUQ” ME INTER/ Lukaku sqaron: Është ndryshe…

Delo.autor

Dy gola dhe assist kundër Betisit, njihuni me arritjet e radhës së Messit

Q.Autor

E BUJSHME/ Roman Abramovich gati t’i shesë Chelsean miliarderit britanik për…

Delo.autor

Leave a Comment