Futboll Premier League Sport

PAS BARAZIMIT ME WEST HAM/ Klopp: Vuajtëm në goditjet standarde, ne duhet të…

Liverpool ka barazuar 1-1 ndaj West Ham dhe Jurgen Klopp nuk ka qenë i kënaqur. Kjo u duk në fund të sfidës, ai shprehet:

“Ishte një ndeshje e vështirë. Mesa shoh goli ynë ishte pozicion jashtë loje dhe mbase arbitri e dinte këtë gjë në pjesën e dytë”.

“Është një pikë e merituar për të dyja skuadrat. Mbase të gjitha raportet janë shkruar pa nevojën për të folur unë”.

“Vuajtëm në goditjet standarde. Kishim ulje-ngritje. Në fund kishim mundësinë të fitonim, por nuk e shfrytëzuam rastin.

“Kemi humbur topin në momente të ndryshme. Ata luajnë shumë thellë në prapavijë dhe ne duhet të krijojmë më tepër.”

Related posts

Brandt, objektivi i Milanit për merkaton

Q.Autor

Napoli në “telashe” për Hysaj/ Mbrojtësi shqiptar kërkohet nga klubi spanjoll

Sadik.Autor

U SHPALLËN KAMPION/ Nisin ironitë për triumfin e Francës: Urime Afrikë! (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment