• Home
  • Futboll
  • PUBLIKOI VIDEON ME TANGA NGA SHTRATI/ E dashura e Lautaro Martinezit “tërbon” fansat
Futboll Sport

PUBLIKOI VIDEON ME TANGA NGA SHTRATI/ E dashura e Lautaro Martinezit “tërbon” fansat

Lautaro Martinez ishte heroi i Interit mbrëmjen e djeshme, teksa me golin e shënuar në minutën e 77-të ndaj Parmës, arriti të nxirrte zikaltërit nga “balta”.

Teksa argjentinasi shkëlqen në fushën e lojës, e dashura e tij, Agustina Gandolfo, nuk mbetet mbrapa në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja bionde ka postuar në profilin e saj në “Instagram” një video komprometuese, teksa e shtrirë në shtrat, tregon të pasmet e kolme dhe qenin e saj që mundohej ta zhvishte.

Agustina mbante veshur një fanellë me foton e “demit” Lautaro Martinez. Modelja argjentinase shquhet për videot dhe fotot “hot” në rrjetet sociale, teksa numëron plot 125 mijë ndjekës në “Instagram”.

Related posts

E ARDHMJA NË UDHËKRYQ/ MAVRAJ vendos për Greqinë, mbrojtësi rrezikon shumë

Isa.Autor

Përsëri Dzeko, Roma nuk dorëzohet kurrë (VIDEO)

Sadik.Autor

(FOTO) Milan kërkon fitoren ndaj Atalantas, publikohen formacionet zyrtare

Q.Autor

Leave a Comment