Gossip Sport

ROONEY FUTET SËRISH NË TELASHE/ Alkool dhe arratisje me banakieren në Florida (FOTO)

Wayne Rooney e ka mërzitur shumë bashkëshorten e tij Coleen dhe është shumë pranë një tjetër sherri të ashpër me të.

Futbollisti anglez i cili tani po vazhdon karrierën në kampionatin amerikan të futbollit MLS u pa duke biseduar me një banakiere e më pas hipi bashkë me të në makinë, pasi kishte 10 orë në lokal duke konsumuar pije alkoolike.

Ish kapiteni i Anglisë, 33 vjeç ishte duke pirë me Vicki Rosiek deri në orën 2.30 të mëngjesit fundjavën e shkuar në Clearwater Beach, Florida. Dhe kjo ndodhi vetëm pak javë, pasi ai u arrestua se ishte i pirë në një aeroport në Washington DC.

Ky është episodi i radhës, ku lojtari e tepron me alkoolin, ndërkohë që në 2017-n ai doli përpara gjykatës pasi ngau makinën në gjendje të dehur. E shoqja këtë sjellje nuk mund ta tolerojë më dhe kjo pritet që ta përkeqësoje edhe më shumë marrëdhënien e kthyer në mjaft të vështirë në vitet e fundit.

rosiek6rosiek5rosiek4rosiek3rosiek2

Related posts

ÇDO NDESHJE SI FINALE PËR TITULLIN KAMPION/ Kalendari i vështirë, ja çfarë e pret Vllazninë në javën e 23-të…

Delo.autor

DENONCIM I RREMË NGA MODELJA/ Kërcënoi të shkatërrojë karrierën e Neymar, ja sa rrezikon të dënohet

Delo.autor

NATIONS LEAGUE/ Shqipëria me diferencë të madhe ndaj Bjellorusisë, ja sa është vlera e dy kombëtareve

Delo.autor

Leave a Comment