Ekskluzive Gossip

WANDA QAN LIVE PËR SHIRITIN E ICARDIT/ Spektatori nga pas bën festimin e PIATEK (VIDEO)

E ftuar në “Tiki Taka” mbremjen e djeshme, bashkeshortja e bomberit, Wanda Nara foli në lot mbi gjendjen e Icardit që prej momentit kur ai hoqi shiritin e kapitenit.

Mirëpo, pikerisht në momentet kur ishte e prekur duket se një nga spektatorët nuk është as tifoz i Interit, as i Icardit, e aq më pak i Icardit dhe Wandas.

Kjo pasi në momentin kur ajo flet, ai bën me gjest shenjën e festimit (pistoletën polake) të sulmuesit të Milanit, Piatek.

Shpresojmë vetëm që Wanda mos ta ketë parë!

/Alpesport.al

Related posts

JEP LAJMIN E ËMBËL/ Bëhet baba për herë të dytë mesfushori i Real Madrid… (FOTO)

Delo.autor

“NUK JAM NJERI QË…”/ Maradona “SHPËRTHEN” ndaj Olivas: Dua t’ia PRES KOKËN (FOTO)

Delo.autor

LORIK CANA BABA PËR HERË TË DYTË/ Zbulohet emri i vajzës

bora.autor

Leave a Comment