Futboll La Liga Sport

BARCELONA-ESPANYOL/ Messi gati të nis nga minuta e parë në derbi (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Barcelonës dhe Espanyolit.

Barcelona dhe Espanyoli do të përballen në “Camp Nou” nga ora 16:15 në kuadër të javës së 29 në la Liga.

Leo Messi, që ditë më parë u raportua se u dëmtuar me Argjentinën, është gati dhe e nis nga minuta e parë këtë derbi.

Barcelona:

Espanyol:

 

Related posts

PARA NDESHJES ME JUVENTUSIN/ Tifozët e Ajaxit bëjnë gjestin e turpshëm (VIDEO)

Delo.autor

LOJRAT OLIMPIKE USHTARAKE BOTËRORE/ Luiza Gega nuk di të ndalet, siguron një tjetër medalje

Delo.autor

NIS ME DEBUTIM NË MIQËSORE/ Theo Hernandez, shënon golin e parë me Milan (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment