Futboll Ndeshjet Live Premier League

FULHAM-MANCHESTER CITY/ “Qytetarët” kalojnë në avantazh, shënon Silva

Sot luhet ndeshja Fulham – Manchester City

***

LIVE

13:30/ Nis sfida

13:05/ Shënon Bernardo Silva

Manchester City ka kaluar në avantazh 0-1 ndaj Fulhamit me golin e shënuar nga Bernardo Silva në minutën e 5.

Related posts

MILAN-LAZIO/ Gatusso dhe Simone Inzaghi “përplasin brirët”, ja çfarë pritet në këtë ndeshje

Delo.autor

Maxi Lopez: Kam qenë “dado” e Leo Messi!

Q.Autor

PARAKALOI ISH-KAPITENIN INIESTA/ Messi bëhet “vrasësi” i miteve, ja objektivi i radhës

Delo.autor

Leave a Comment