Futboll Premier League Sport

PËRFORCIMET TEK “DJAJTË E KUQ”/ Solskjaer kërkon 4 lojtarë për sezonin e ardhshëm, ja emrat e bujshëm

Katër blerje të rëndësishme për të forcuar skuadrën dhe për të ngushtuar diferencat me kushërinjtë e Manchester City-t.

Sipas “Daily Mirror”, Ole Gunnar Solskjaer i ka kërkuar drejtuesve të Manchester United katër emra të rëndësishëm për merkaton e verës.

Alderweireld, Sancho dhe Coutinho janë objektivat kryesorë.

Related posts

NDIZET ATMOSFERA NË “SELMAN STËRMASI”/ Tifozët e kuq ofendime ndaj Liridon Latifit

Delo.autor

Tirana mposht Teutën dhe rihap betejën për titull

Sadik.Autor

NUK NDALEN ME PËRFORCIMET E MËDHA/ Juventus bën gati 75 milion euro për 21-vjeçarin…

Delo.autor

Leave a Comment